KONST / Litografier / Färglitografi 12745066
nr 1274 5066
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Fåglar. Signerad, numrerad 31/310. Motivet: 35x50 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:25:36
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr